Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
12 Oct 19 1:00PM County West Blue   def   Charles Sturt University Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Final result entered and confirmed
12 Oct 19 1:00PM Glen Orden Blue   def   Bellbridge Glen Orden Reserve (Oval 1) Official result
12 Oct 19 1:00PM Deer Park   def   Grand United Gold John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered and confirmed
12 Oct 19 1:00PM Werribee Centrals   def by   Sunshine YCW Blue Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
Round 2
19 Oct 19 1:00PM Bellbridge   def by   County West Blue Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Final result entered and confirmed
19 Oct 19 1:00PM Glen Orden Blue   def   Deer Park Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
19 Oct 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def   Grand United Gold Dobson Reserve Final result entered and confirmed
19 Oct 19 1:00PM Werribee Centrals   def by   Charles Sturt University Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
Round 3
26 Oct 19 1:00PM Deer Park   def by   County West Blue John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered and confirmed
26 Oct 19 1:00PM Glen Orden Blue   def   Sunshine YCW Blue Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
26 Oct 19 1:00PM Werribee Centrals   def   Grand United Gold Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
26 Oct 19 1:00PM Bellbridge   def by   Charles Sturt University Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Final result entered and confirmed
Round 4
9 Nov 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def by   County West Blue Dobson Reserve Final result entered and confirmed
9 Nov 19 1:00PM Werribee Centrals   def   Glen Orden Blue Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
9 Nov 19 1:00PM Charles Sturt University   def   Grand United Gold Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
9 Nov 19 1:00PM Bellbridge   def by   Deer Park Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Official result
Round 5
16 Nov 19 1:00PM County West Blue   def   Werribee Centrals Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Final result entered and confirmed
16 Nov 19 1:00PM Glen Orden Blue   def   Grand United Gold Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
16 Nov 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def by   Bellbridge Dobson Reserve Official result
16 Nov 19 1:00PM Charles Sturt University   def by   Deer Park Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
Round 6
23 Nov 19 1:00PM Grand United Gold   def by   County West Blue JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered and confirmed
23 Nov 19 1:00PM Charles Sturt University   def   Glen Orden Blue Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
23 Nov 19 1:00PM Bellbridge   def by   Werribee Centrals Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Final result entered and confirmed
23 Nov 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def by   Deer Park Dobson Reserve Final result entered and confirmed
Round 7
30 Nov 19 1:00PM County West Blue   def   Glen Orden Blue Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Official result
30 Nov 19 1:00PM Grand United Gold   def   Bellbridge JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered and confirmed
30 Nov 19 1:00PM Werribee Centrals   def by   Deer Park Galvin Park (Oval 2) Official result
30 Nov 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def by   Charles Sturt University Dobson Reserve Final result entered and confirmed
Round 8
7 Dec 19 1:00PM Charles Sturt University   def by   County West Blue Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
7 Dec 19 1:00PM Bellbridge   def by   Glen Orden Blue Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Final result entered and confirmed
7 Dec 19 1:00PM Deer Park   def   Grand United Gold John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered and confirmed
7 Dec 19 1:00PM Sunshine YCW Blue   def by   Werribee Centrals Dobson Reserve Final result entered and confirmed
Round 9
14 Dec 19 1:00PM County West Blue   def   Bellbridge Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Official result
14 Dec 19 1:00PM Glen Orden Blue   def   Deer Park Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
14 Dec 19 1:00PM Grand United Gold   def   Sunshine YCW Blue JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered and confirmed
14 Dec 19 1:00PM Werribee Centrals   def   Charles Sturt University Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
Round 10
1 Feb 20 1:00PM County West Blue   drew   Deer Park Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Official result
1 Feb 20 1:00PM Sunshine YCW Blue   drew   Glen Orden Blue Dobson Reserve Final result entered and confirmed
1 Feb 20 1:00PM Werribee Centrals   def by   Grand United Gold Galvin Park (Oval 2) Final result entered and confirmed
1 Feb 20 1:00PM Charles Sturt University   drew   Bellbridge Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
Round 11
8 Feb 20 1:00PM County West Blue   def   Sunshine YCW Blue Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Final result entered and confirmed
8 Feb 20 1:00PM Glen Orden Blue   def by   Werribee Centrals Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
8 Feb 20 1:00PM Grand United Gold   def   Charles Sturt University JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered and confirmed
8 Feb 20 1:00PM Deer Park   def   Bellbridge John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered, no confirmation
Round 12
15 Feb 20 1:00PM Werribee Centrals   drew   County West Blue Galvin Park (Oval 2) Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 1:00PM Grand United Gold   drew   Glen Orden Blue JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered and confirmed
15 Feb 20 1:00PM Bellbridge   drew   Sunshine YCW Blue Federation Boulevard Reserve (Arndell Park) Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 1:00PM Charles Sturt University   drew   Deer Park Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
Round 13
22 Feb 20 1:00PM County West Blue   def   Grand United Gold Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Final result entered and confirmed
22 Feb 20 1:00PM Glen Orden Blue   def   Charles Sturt University Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
22 Feb 20 1:00PM Werribee Centrals   def   Bellbridge Galvin Park (Oval 2) Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 1:00PM Deer Park   def   Sunshine YCW Blue John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered and confirmed
Round 14
29 Feb 20 1:00PM Glen Orden Blue   def by   County West Blue Glen Orden Reserve (Oval 1) Final result entered and confirmed
29 Feb 20 1:00PM Grand United Gold   def   Bellbridge JR Parsons Reserve (Parsons Reserve #2) Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 1:00PM Deer Park   def   Werribee Centrals John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 1:00PM Charles Sturt University   def   Sunshine YCW Blue Loft Reserve (Oval #2 - Synthetic) Final result entered and confirmed
SEMI FINALS
7 Mar 20 1:00PM County West Blue   def   Werribee Centrals Alamanda Park (Alamanda Boulevard Oval) Final result entered, no confirmation
7 Mar 20 1:00PM Deer Park   def   Glen Orden Blue John McLeod Reserve (John McLeod Reserve #2) Final result entered, no confirmation
FINAL
14 Mar 20 1:00PM County West Blue   def   Deer Park Dunnings Road Reserve Final result entered and confirmed

Fixture Last updated: 11 Mar 20 4:21PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.